שירה בציבור בדרום – מתי כדאי להזמין?

שירה בציבור בדרום

שירה היא אמצעי להפיג לחצים תוך שהיא עוזרת לשחרר את הדוף ומקרבת מאד בין אנשים. שירה בציבור הייתה תמיד חלק בלתי נפרד מהעם היהודי, והיא כוללת את שירי ארץ ישראל הטובה והיפה.

בשירה בציבור נפגשים בבית, בחצר במרכז קהילתי או בכל מקום שרוצים, ובאמצעות מנחה שמגיע עם כלי נגינה מכל סוג ושירונים שרים כולם יחדיו במקהלה.

אבל בכל הנוגע לאזור דרום הארץ, מתי כדאי להזמין ולארגן אירוע של שירה בציבור? כמה הצעות בהמשך.

ביומולדת לקיבוץ – בדרום ישנם המון קיבוצים, וקיבוצים חוגגים מספר פעמים את חג המשק, שהוא בעתם יום ההולדת של הקיבוץ. כאשר אתם חוגגים יום הולדת לקיבוץ אין כמו שירה בציבור בדרום כדי להוציא לאור את החגיגות. שירה בציבור עם שירי ארץ ישראל היפה ושירי החקלאות יעלו בכם נשכחות וירגשו אתכם, והם דרך נפלאה לחגוג את חגיגות הקיבוץ.

בחג השבועות – חגים ומועדים הם הזדמנות נהדרת לשירה בציבור. בחג השבועות, בחגי תשרי, בפסח ועוד, כיף לחגוג ולשיר שירי חגים ואת שירי ארץ ישראל היפה. ברגעים כאלה כולם רוצים להתאחד בין אם מדובר במושב, בקיבוץ, בעיר או בכל מקום בו רוצים יחד כקהילה לקבל את החג וליהנות ממנו, להכיר אנשים חדשים ולשיר יחדיו.

ברגעים של קושי – לצערנו בדרום לעיתים הרוחות מתלהטות, וזאת כאשר תושבי הדרום סובלים מנפילות של טילים. דווקא ברגעים אלה חשוב לשיר יחדיו ולא לאבד תקווה. ארגנו במקלט שירה בציבור ונסו לעודד את רוחכם עם שירה משותפת ובכך להעלות את מצב הרוח.

בשמחות – שירה בציבור מתאימה כמובן גם לשמחות. כאשר אתם חוגגים בר מצווה, יום הולדת, יום נישואים, מסיבת רווקות או כל חגיגה, תוכלו לעשות את עם שירה בציבור. שירה בציבור היא חלק משמחה, וניתן באמצעות המנחה הנכון לשלב בה כל שיר, החל משירי ארץ ישראל היפה עד ללהיטים החדישים ביותר בפליליסט הישראלי. מצאו מנחה שירה בציבור מוצלח ועדכני, ותוכלו ליהנות משירה בציבור שמחה, מצחיקה ומפתיעה.

 

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחירת המזגן המתאים: מדריך מומחה
כשזה מגיע לבחירת המזגן המושלם, התהליך יכול לרוב להיות מכריע, עם שפע של אפשרויות שיש לקחת בחשבון....
קרא עוד »
דצמ 09, 2023
מה צריך לדעת על פיתוח מוצר?
כאשר אתם רוצים לפתח מוצר, בין אם מדובר בפיתוח מוצר רפואי, פיתוח מוצר טכנולוגי או תעשייתי -  חשוב לדעת...
קרא עוד »
אפר 18, 2017
3 סיבות לרכוש רחפן
רחפנים הפכו למגמה הלוהטת בתחום התעופה והגדג'טים. רחפנים מהווים חלק מהקדמה והם מאפשרים את היכולת לטוס...
קרא עוד »
אוג 06, 2017