סוגי עסקים שצריכים מקרר תצוגה

מקררי תצוגה

מקרר תצוגה הוא מונח המשמש לתיאור כל סוג של מקרר, המאפשר למביטים בו להתרשם מהמוצרים הנמצאים בו בקירור מבלי שיצטרכו לפתוח את הדלת.ישנם מקררי תצוגה המאפשרים להתרשם למשל ממבחר העוגות מעורר התיאבון, אחרים מיועדים להקל על העוברים והשווים ללמוד על סוגי המשקאות המוצעים למכירה בקיוסק, בכל מעדניה מודרנית ניתן למצוא לפחות מקרר אחד המאפשר להתרשם ממבחר הנקניקים והגבינות ועוד. במאמר שלפניכם נפרט אודות סוגי העסקים שפשוט לא יכולים להסתדר בלי מקררי תצוגה.

מעדניות

בעשור האחרון תחום המעדניות בישראל השתנה מן הקצה אל הקצה כשבין היתר בא השינוי לידי ביטוי בפתיחתן של לא מעט מעדניות בוטיק המתמחות בשיווק דליקטסים אקסקלוסיביים. אמנם אכן ניתן למצוא לא מעט הבדלים בין המעדניות שהוקמו לפני חמישים שנים ואף יותר מכך לבין המעדניות המודרניות, אך ישנו מאפיין אחד המחבר בין השתיים, שככל הנראה יאפיין גם את מעדניות העתיד וכפי שכבר ודאי ניחשתם, הכוונה היא לנוכחותו של מקרר התצוגה.

קונדיטוריות

מקררי תצוגה ניתן למצוא גם כן ברוב הקונדיטוריות בארץ ובעולם. מאחר ומוצרי המאפה הדורשים קירור רגישים מאוד לחום, הרי שכל פתיחה של דלת המקרר לצורך התרשמות מהמלאי הנמכר במקום מקרבת את המוצרים השונים לקיצם. מעבר לכך, חשוב להבין כי כל פתיחה של דלת המקרר גורמת להגדלה של תצרוכת החשמל ולפיכך ככל שהדלת תיפתח פחות פעמים, כך תצרוכת החשמל תהיה נמוכה יותר.

בתי קפה ומסעדות

במסעדות ובתי קפה ניתן לראות לא אחת מקרר תצוגה המשמש לקירור של מנות אחרונות. בין היתר מדובר במקררי תצוגה ייעודיים לעוגות, המעוצבים כמלבנים אנכיים, אך ישנם גם מקררי תצוגה למנות אחרונות המזכירים מאוד את המקררים שניתן למצוא במעדניות.

בתי מרקחת

לא רק עסקים הקשורים למזון יכולים להפיק תועלת ממקררי תצוגה, אלא גם בתי מרקחת או עסקים המשווקים מוצרים הקשורים לעולם הקוסמטיקה והאיפור. ישנו מגוון רחב ביותר של מוצרי פארמה, קוסמטיקה ואיפור שיש לשמור בקירור ובאופן כללי דלתות שקופות תמיד הופכות את המוצרים השונים לנגישים ואטרקטיביים יותר.

קיוסקים ופיצוציות

מקררי תצוגה שקופים ניתן למצוא כיום פחות או יותר בכל קיוסק או פיצוציה שכן הם מאפשרים לעוברים ושבים להתרשם ממבחר המשקאות המוצעים למכירה במקום. במקרים רבים מאוד עובר אורח שהבחין בזווית העין בבקבוק שתייה צונן, יימשך באופן טבעי וכמעט לא מודע לתוך החנות כשבלי משים ברוב המקרים לרוב ירכוש עוד דבר מה.

דוכני אוכל רחוב

הצבה של מקררים שקופים בדוכני אוכל רחוב כמו לדוגמה פלאפליות או שווארמיות מאפשרת לעובדים בדוכן לחסוך זמן מיותר שיכול היה להתבזבז על הסברים בנוגע לסוגי המשקאות המוצעים למכירה בדוכן. גם כאן, בדומה לדוגמה שהבאנו לעיל שעסקה בקיוסקים ובפיצוציות, לא אחת מקררי התצוגה הם אלו שמהווים את מוקד המשיכה הראשוני, שגורם בסופו של דבר ללקוחות שכאילו נשלפו מהרחוב לרכוש מנה או חצי מנה "על הדרך" מבלי לשים לב.

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השווקים הכי מעניינים בתל אביב
תל אביב היא עיר שוקקת חיים עם סצנת שוק תוססת המשקפת את התרבות המגוונת והאווירה הייחודית. הנה כמה...
קרא עוד »
אוג 29, 2023
ציוד מחנאות – הצ'ק ליסט המלא
ענף ציוד המחנאות הוא ענף שחווה צמיחה רבה בשנים האחרונות. עם הביקוש הגובר לפעילויות חוצות, יש צורך...
קרא עוד »
פבר 13, 2023
מדוע השכרת וילה היא יותר מסתם בחירת מקום לינה
בעולם של ימינו של אפשרויות נסיעות בכל מקום, ממוטלים ועד מלונות יוקרה, ההחלטה לשכור וילה עומדת בפני...
קרא עוד »
ספט 28, 2023