איך תבחרו אוכל מתאים לכלב שלבים

בחירת המזון הנכון עבור הכלב שלך היא החלטה חשובה שמשפיעה על בריאותו ורווחתו. ככה תבחרו אוכל נכון: 

ודא שהמזון לכלבים עומד בסטנדרטים התזונתיים שנקבעו על ידי ארגונים בעלי מוניטין כמו איגוד פקידי בקרת איכות האמריקאיים (AAFCO). 

קחו בחשבון את הגודל והגזע של הכלב שלכם בעת בחירת מזון. גורים מגזעים גדולים, למשל, עשויים לדרוש מזון עם רמות סידן וזרחן מבוקרות כדי לתמוך בהתפתחות תקינה של העצם. לגזעים שונים עשויים להיות צרכים תזונתיים ספציפיים או רגישות למרכיבים מסוימים. לכלבים מסוימים עשויות להיות דרישות תזונתיות ספציפיות או מצבים בריאותיים הדורשים מזון מיוחד. 

התייעצו עם הווטרינר שלכם לייעוץ מותאם אישית בבחירת אוכל לכלבים המתאים לגיל הכלב והצרכים שלו . וטרינרים לספק המלצות על סמך הצרכים של הכלב שלך, בכול הנוגע לאוכל שהוא צריך.

כדאי לבחון את המזון שבחרת ולעקוב אחר הבריאות הכללית של הכלב שלך, רמות האנרגיה, מצב הפרווה ואיכות הצואה. אם יש שיוניים לרעה כמו הפרעות עיכול, אלרגיות או בעיות משקל, התייעץ עם הווטרינר שלך כדי לקבוע אם יש צורך במזון אחר או בהתאמה כמו למשל מזון של רויאל קנין.

אם אתם מחליפים את האוכל של הכלב עשו זאת בהדרגה על ידי ערבוב המזון החדש עם המזון הנוכחי במשך שבוע או יותר. מעבר הדרגתי זה מסייע במניעת הפרעות עיכול ומאפשר למערכת הכלב שלך להסתגל למזון החדש.

זכרו שכל כלב הוא ייחודי, ומה שעובד עבור כלב אחד לא יכול לעבוד עבור אחר. ייתכן שיידרש ניסוי וטעייה כדי למצוא באתר Topdog את המזון המתאים לצרכים של הכלב שלך. העריכו באופן קבוע את מצב הגוף של הכלב שלכם והתייעצו עם הווטרינר שלכם לקבלת המלצות תזונתיות מתמשכות.

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה כולל תהליך אילוף כלבים בקריות
תהליך אילוף כלבים משתנה מכלב לכלב, בהתאם לגיל שלו, לנטיות שלו ולבעיות המיוחדות שמאפיינות אותו. כאשר...
קרא עוד »
מאי 31, 2018
גורמים חיוניים בבחירת חברת תאורה
בחירת חברת התאורה הנכונה היא החלטה מרכזית שמשפיעה באופן משמעותי על האווירה, הפונקציונליות ויעילות...
קרא עוד »
אפר 06, 2024
הלוואה לכל מטרה – אפשר להשיג בקלות
חושבים להשיג הלוואה לכל מטרה וזאת כדי להגשים חלום? דעו לכם כי יהיה ניתן להשיג הלוואה כזו ללא יותר מידי...
קרא עוד »
אפר 13, 2022