לימודי הייטק ללא ניסיון – אולי יתאים לך להיות בודקת תוכנה

בדיקת תוכנה היא מקצוע שדורש ניסיון רב. אבל בעזרת הטכנולוגיה העדכנית ביותר, אפשר להתחיל את הקריירה ללא כל ניסיון.

מקצוע בודקת תוכנה קיים כבר למעלה מ-40 שנה, וזו אחת הקריירות המבוקשות ביותר כיום. בדיקת תוכנה היא תהליך שבו בודקים מוודאים שהתוכנה פועלת כמצופה כדי לעמוד בתקני איכות ובציפיות המשתמש.

אם אתה מעוניין בתחום זה, תצטרך להיות בעל רמה מסוימת של ידע טכני או ניסיון בתכנות או בתחומים הקשורים ל-IT כמו רשתות, ניהול מסדי נתונים ואבטחה. תזדקק גם לכישורי ניתוח טובים שחיוניים למציאת שגיאות בקוד תוכנה.

איך עושים את זה?

בודקי תוכנה משתמשים בכלים שונים כגון כלי בדיקה אוטומטיים ותוכנת איתור באגים כדי למצוא באגים לפני שהם משוחררים לסביבות ייצור. על מנת להפוך לבוחן יעיל, תזדקק להבנה כיצד פועלות תוכניות מחשב וכיצד ניתן לבדוק אותן באופן שיטתי על ידי ביצוע נהלים מוגדרים.

בדיקת תוכנה היא מקצוע בתחום הנדסת תוכנה הכולל ניתוח מערכות תוכנה, יישומי תוכנה או תוכנות. בודקים עוסקים באיתור ומניעת פגמים במוצרי התוכנה. בודקי תוכנה יכולים להיות מועסקים על ידי חברות, בודקים עצמאיים עשויים לעבוד לעצמם או כחברים בצוות מבחן.

בדיקות תוכנה הן אחד התפקידים החשובים ביותר בתעשיית הטכנולוגיה. זה מקצוע שדורש כישורים וידע בהייטק כדי להצליח בו. על מנת להגשים את החלום, כדאי לשקול להיות בודק תוכנה. בדיקת תוכנה היא מקצוע שדורש מיומנות וניסיון רב. עם זאת, מספר האנשים שיש להם כישורים אלה הולך ופוחת. ניתן לייחס זאת לביקוש הגובר לבודקי תוכנה.

מגמה זו הובילה ללימודי הייטק ללא ניסיון. אז אם אתה מחפש מסלול קריירה חדש בבדיקות תוכנה, זה יכול להיות הזמן הנכון להתחיל את המסע שלך כבוחן ברמת התחלה. קורס QA אונליין ללא ניסיון הוא תופעה חדשה בבריטניה. הם אינם נפוצים כמו עמיתיהם שיש להם ניסיון בתחום מסוים. הסיבה לכך היא שמעסיקים מעדיפים להעסיק אנשים עם ניסיון, ולא כאלה שרק סיימו לימודי הייטק.

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חווית נהיגה ספורטיבית בליווי נהג מרוצים מקצועי
נהיגה זה דבר חשוב באופן בסיסי, סוג של ידע שמאוד רצוי שיהיה בעולם שבו הדברים נמצאים לא תמיד במרחק קצר...
קרא עוד »
אפר 26, 2018
מועדונים לחגיגת בת מצווה
מסיבת בת מצווה היא אירוע מיוחד המתרחש בגיל 12 שנים. זוהי אבן דרך חשובה מאוד בחייו של ילדה והיא גם אירוע...
קרא עוד »
נוב 01, 2022
מה צריך לבדוק כשקונים נעלי ריצה מקצועיות?
תחום הריצה הולך ופורח בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מוצאים כי התחום מושך אותם ויוצאים לרחובות...
קרא עוד »
פבר 16, 2017