סורקים – מידע כללי ושימושים

סורק הוא מכשיר שיכול לקרוא קובץ תמונה, כגון תמונה או מסמך PDF. ניתן להשתמש בסורק גם כדי ליצור עותק דיגיטלי של אובייקט ולהדפיס אותו החוצה על הנייר. ניתן לחבר סורק למחשב המבצע מגוון משימות עיבוד, לרבות: קריאת קובץ תמונה לצורך דיגיטציה ושמירת הנתונים כתמונה; סריקת הנתונים לצורך הדפסתם; או העברת הנתונים הסרוקים למדפסת או התקן פלט אחד. 

הסורק יכול לשמש למגוון רחב של משימות. אלה כוללים סריקת מסמכים, תמונות וחפצים אחרים, העתקתם או סריקתם שוב. . הסורק משמש לעתים קרובות גם להעתקת מסמכים לדיסק הקשיח. זה יכול לשמש כדי להבטיח שכל העותקים ניתנים לאימות.

הסורק נמצא בחזית הטכנולוגיה עם חידושים כמו לכידת תמונה מרובת צפייה, סורקים קוליים ותרמיים ואפילו לייזרים.

סורק הלייזר משתמש בטכנולוגיה מבוססת לייזר כדי לייצר תמונה דיגיטלית מדויקת ומדויקת ביותר של אובייקט. הסורק מסוגל ללכוד מגוון רחב של תמונות, החל משברי נייר או מטבעות קטנים ועד להדפסות גדולות, מכיוון שהאופטיקה שלו ממוקמת רחוק מספיק מהסורק כך שהאור המחזיר אור ממקור הלייזר לא ייספג על ידי עצמים ישירות.

סורק יכול לחסוך זמן, כסף ואנרגיה. סורק זול וקל לשימוש. סורק יכול לשמש גם בכל משרד שיש בו מכונת צילום או פקס.

סורקים משמשים במשרד, בבית ובתעשייה לסריקת מסמכים, תמונות וקבצים משרדיים. ציוד סריקה כמו שמציעים בחנות פרינטרדיל ציוד משרדי, משמש גם בתהליך הייצור לקריאת נתונים מכרטיסים מגנטיים בכוננים קשיחים של מחשב. מכשירי פקס הפכו נפוצים כדרך לשלוח מסמכים, תמונות או דוחות דרך האינטרנט. האובייקטים המשמשים לסריקה, כגון תמונות, מסמכים וקבצים, מוסרים מחומר המקור המקורי ומועברים לסורק. התמונה בסורק מומרת לנתונים אלקטרוניים. צילום (או מסמך) מובא במגע עם אלמנטים אחרים בתהליך מבוקר מחשב הממיר את התמונה למספרים וסמלים. לאחר מכן הנתונים נשלחים לפלט התקן.

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים רואה חשבון – יניב ארד
מאמר זה דן כיצד לבחור רואה חשבון. מאמר זה דן בחשיבות הבחירה בחוכמה של רואה חשבון, לדוגמת יניב ארד רואה...
קרא עוד »
אוג 23, 2022
טיול בצפון הודו
צפון הודו כוללת את האזור סביב דלהי, סיור במשולש הזהב, ועד נפאל. ככל שאתם נוסעים מצפון להודו, התרבות...
קרא עוד »
ספט 25, 2020
מאמן כושר אישי
ייתכן שעומס החום מזכיר לך שהקיץ בפתח או שאולי החגים שהסתיימו השאירו קצת עודפי שומן שבא לך להיפתר מהם...
קרא עוד »
יונ 01, 2023