לוכד נחשים בחיפה והקריות

לוכד נחשים הוא אדם שאוסף נחשים. הם משמשים כדי ללכוד את הנחשים ולמנוע מלהרוג אותם.

לוכד הנחשים אמור להיות מסוגל ללכוד את הנחש ולאחר מכן להניח אותו בקופסה לסילוק. על הקופסאות להיות עשויות מחומרים קשים כמו עץ או מתכת. על הקופסאות להיות גם מכסה הניתן לפתיחה בקלות לצורך סילוק הנחש שנלכד. לא אמורים להיות חלונות בקופסה בגלל בריחה אפשרית מהקופסה על ידי נחשים. הקופסאות חייבות להיות מאווררות היטב על מנת שהנחש לא ימות מחנק. אין לאפשר ללא מורשים לפתוח את הקופסה או להוציא ממנה את הנחש.

לוכד נחשים בחיפה והקריות צריך להיות אדם בעל ידע מתקדם בנחשים, כמו גם יכולת לזהות אותם ואת ההרגלים שלהם. התפקיד דורש יכולת חשיבה מהירה, ניתוח מידע וקבלת החלטות על סמך עובדות.

למה כדאי להתקשר ללוכד נחשים?

לוכד נחשים אמור להיות מסוגל לזהות את מיקומו המדויק של הנחש ולהחזיר אותו בחיים. זה חוסך זמן וכסף וגם מפחית את הסיכון להכשת נחש מסוכן באזור שבו יש מעט מאוד נחשים. ניתן לזהות נחשים לפי הצבע, הסימונים והדוגמא שלהם. נחשים המבוססים על הסוואה עשויים שלא להיות מזוהים בקלות. ניתן לזהות אותם גם לפי האופן שבו הם נעים כמו גם גודלם.

הכשות נחש הן תופעה שכיחה מאוד, אך קל למנוע אותן. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אל לוכד נחשים באיזורכם ולהימנע ממגע או עימות עם הנחש.

לא כל הנחשים מסוכנים. ישנם נחשים לא ארסיים וגם לא מכישים, יש להם תרומה לאיזון הסביבתי והנוכחות שלהם מונעת מנחשים ארסיים כן להיות בסביבה. לכן כאשר תקראו ללוכד נחשים הוא יעביר אותו למקום אחר שלא יפגע באיזון הסביבתי שיכול להביא נחשים כן מסוכנים.

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבקות חלבון טבעוניות, חלביות וכשרות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שלא מעט אנשים עושים שימוש באבקות חלבון שונות ובהחלט אפשר להבין...
קרא עוד »
יונ 06, 2017
למה משמש צ'י קונג עם אמיר פרלמן?
התרבות הסינית כבר מזמן חצתה גבולות ויבשות וכבשה רבים וטובים גם בארצות המערב. מסתבר כי הרפואה הסינית...
קרא עוד »
מאי 30, 2020
טירוף האינסטה: מסעדות עם מנות שחייבים לתעד
אוכל הוא מרכיב מרכזי בזהות הישראלית, כל עדה מתגאה במאכלים שלה וטוענת כי הם הטובים ביותר בשוק. אין ספק...
קרא עוד »
מאי 22, 2018