איך מגישים דוחות מס לארה"ב?

כל אזרח אמריקאי כמו גם מי שמחזיק גרין קארד מחויב על פי החוק האמריקאי להגיש דוח מס הכנסה. את הדיווח מגישים באמצעות טופס 1040. את הטופס צריך להגיש עד לתאריך 15/04 בשנה שלאחר מכן. אם האזרח או מחזיק הגרין כארד אינו מתגורר בארצות הברית הוא מקבל ארכה נוספת, והוא צריך להגיש את הדיווח עד לתאריך 15/06. אך בכל מקרה שהוא אם יש תקלה או עיכוב ניתן להגיש טופס 4868 שמהותו בקשת ארכה להגשת הדוח.

איך באמת עושים את זה?

אז אחרי שאנו מכירים את הטפסים ויודעים עד מתי ניתן להגיש אותם, חשוב לציין שצריך להכיר את ההתנהלות ואת הכללים על מנת למלא את הטפסים הללו. זאת כדי לפעול באופן שתואם את החוקים בארצות הברית ולרשום מה שצריך בלי להשמיט דבר, לדייק ולפעול בביטחון. אלו לא דברים שכל אחד מסוגל לעשות בכוחות עצמו. חשוב מאוד לזכור כי בדיוק עבור מטרות שכאלו ממתינים לנו אנשי מקצוע במשרדים שלהם. להם יש ידע מקצועי כמו גם גישה למקורות מידע מהימנים על מנת לבצע עבור הלקוחות שלהם את הדיווחים באופן יסודי ומושלם.

בחרו מומחים לביורוקרטיה תוצרת USA

כדי לפעול בביטחון וביעילות חשוב מאוד כי תבחרו חברה מקצועית מאוד שנחשבת למומחית בענף הביורוקרטיה האמריקאית כמו חברת Americandocs. לא מדובר כאן על רואה חשבון ישראלי שיודע להתנהל מול הממשקים של רשות המיסים הישראלית. אתם צריכים אתכם במקרה הזה חברה שמתמצאת בביורוקרטיה האמריקאית ויודעת כיצד לנווט את הפעולות שלה בצורה שתהיה משתלמת לכם ביותר, יעילה בשלימות וכמובן – תואמת לכללי החוק. חברה כזו מציעה שירותים מקצועיים לצורך הגשת דוחות מס לארה"ב לצד ביצוע יתר הפעולות הנחוצות.

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה בעצם לומדים כשעוברים קורס חשבי שכר?
מי שהרבה שנים בתחום בוודאי יודע כי העבודה הזו, מול המנהלים, העובדים, מס הכנסה והביטוח הלאומי, יכולה...
קרא עוד »
יול 06, 2022
קוביות תה – חליטות תה בקוביות
קוביות תה, הידועות גם כחליטות תה בקוביות, הן דרך חדשנית ליהנות מהתה האהוב עליכם. הקוביות הקומפקטיות,...
קרא עוד »
ספט 08, 2023
לא רק בובות ומשחקים: קבלו רעיונות למתנות אופנתיות קלאסיות לילדות
רכישת מתנות לילדות היא אחד האתגרים הגדולים, במיוחד אם מדובר על ילדות פאשניסטיות חובבות אופנה. באופן...
קרא עוד »
דצמ 29, 2019