מסרק לייזר לנשים: האם מדובר בטרנד מהפכני?

מסרק לייזר לנשים

רבים טועים לחשוב כי הבעיה הנפוצה של נשירת שיער ודלילותו היא נחלתה הבלעדית של גברים. האמת היא כי בעוד גברים רבים באמת סובלים מהבעיה ומחוסר הביטחון והפגיעה בדימוי העצמי הכרוכות בה, גם נשים רבות סובלות מאותה הבעיה ומחפשות פתרונות מקוריים ויצירתיים להחזיר את השיער לאיתנו. ואכן, השוק רווי בפתרונות לכאורה המבטיחים לעצור את הנשירה והדלילות כאשר רבים מהם לא באמת עומדים בהבטחות שהם מציגים. עם זאת, ישנן כמה שיטות שאכן מראות תוצאות לא רעות ואחת מהן היא מסרק לייזר לנשים. בואו ננסה להבין במה מדובר ואיך בדיוק זה יכול לעזור.

טכנולוגיה מהפכנית

לכו עשרים שנה אחורה ותבינו כי נשים שסבלו אז משיער דליל, יכלו רק לחלום על פתרון כל כך פשוט ויעיל. ניתן לברר על מסרק לייזר באתר balding שם תקבלו מידע מקיף על המכשיר והשימוש בו. נספר על רגל אחת כי מדובר במסרק עם קרני לייזר מיוחדות החודרות אל שורש השערה ומעניקות לה אנרגיה לצמיחה מחודשת, מה שמביא עם הזמן לעיבוי משמעותי של השיער. המסרק הזה נועד לגרות שיער פלומתי, רך, עדין או שביר ולהחזיר אותו בתהליך הדרגתי לאיתנו.

האם זה באמת עובד?

ובכן, אם תשוטטו במרחבי הרשת תמצאו דעות לכאן ולכאן, אבל אם תחפשו מקורות מידע מהימנים יותר כדוגמת מחקרים קליניים שנעשו על שימוש עקבי במסרק לייזר לנשים, תגלו כי אכן נצפתה צמיחה עקבית ומחודשת של שיער מדי חודש לצד עיבוי וחיזוק של השיער הקיים.

למי זה מתאים?

ובכן, בגדול אפשר לומר כי זה מתאים למי שנמצא בשלב הראשוני של אובדן והידללות השיער. לכן, לא כל הגברים יוכלו להפיק תועלת מהמסרק, אבל בעבור מרבית הנשים הוא מושלם. שימו לב כי נשים רבות בוחרות בו כטיפול משלים לטיפולים אחרים כמו למשל שימוש בתוספי תזונה, שכן נשירה ודלילות שיער אצל נשים נובעת הרבה פעמים מחוסרים תזונתיים.

לסיכום

זכרו תמיד כי לפני שימוש במכשיר או תרופה כלשהי יש להתייעץ עם הרופא. מי שקיבלה אור ירוק בהחלט תוכל לראות תוצאות עם הזמן בשימוש במסרק לייזר. 

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אטרקציות בדובאי – מה עושים בדובאי?
אין זה סוד, שישראלים רבים מתכוונים לבלות בתקופה הקרובה בדובאי. מאז חתימת הסכמי הנורמליזציה עם איחוד...
קרא עוד »
דצמ 20, 2020
קייטרינג לשבת חתן
שבת החתן היא שמחה חשובה. היא מגיעה שבת אחרי החתונה. זהו אירוע מיוחד מאוד עבור החתן והכלה, כמו גם...
קרא עוד »
יול 12, 2022
לוכד נחשים בחיפה והקריות
לוכד נחשים הוא אדם שאוסף נחשים. הם משמשים כדי ללכוד את הנחשים ולמנוע מלהרוג אותם. לוכד הנחשים אמור...
קרא עוד »
אוג 29, 2022