הנזקים שיכולים להיגרם לקיר שלא שוקם בזמן

שיקום קירות

קיר שלא שוקם בזמן, זה אומר שגם כאשר ראיתם בעיה מסוימת בקיר כמו חריץ ענק שנפער או ליקוי מסוים שלא היה בעבר, כדאי מאוד לבדוק אותו כמה שיותר מהר, אם אתם לא רוצים להגיע למצב מסוכן, בו הוא יוכל ליפול ללא כל התרעה.

הנזקים שיכולים להיגרם לקיר שלא שוקם בזמן |

קירות ישנים שלא שוקמו בזמן, כדאי מאוד שתשימו עליהם עין, כי אף אחד לא רוצה לחיות במקום שבו ישנו קיר רעוע, שעלול ליפול לו כך סתם ללא כל התרעה. רצוי מאוד להבין את החשיבות שבתיקון מבנים ישנים, חשיבות בטיחותית כמובן.

מידע חשוב נוסף ניתן למצוא כאן!

תיקון קירות – הכן את משטח הקיר |

ראשית, השתמש בסכין או בשפכטל, כדי להסיר כל חומר רופף בסמוך לאזורים הפגועים. שופכים מעט אבקת תרכובת משותפת יבשה לדלי גדול, ומתחילים להוסיף כמויות קטנות של מים קרים תוך ערבוב יסודי של התרכובת עד שהיא מגיעה לעקביות של בלילה כעוגה. 

מקדחה עם מצמד ההנעה לערבוב, תאיץ וודאי את זמן הערבוב. תהליך זה של מתן אפשרות לתערובת להשתנות ולהתחלף מאבקה למשהו סמיך יותר, תועיל בטיפול בקיר. תמיד יש להשתמש במים קרים, מכיוון שהם מסייעים להאט את ריפוי והתקשות התרכובת.

טיפים לטיפול בטלאי קיר גבס |

לפני שאתה מתקן חורים בקיר, אתה צריך להכין את המשטח קודם, הנצרך בהכרח לפני תיקון. זה אחד הצעדים החשובים ביותר, אבל לפעמים, נדרשות יותר מסתם פחית איטיות וסכין מרק קטנה, כדי להשיג תוצאות טובות.

מילוי בהכנה עצמית לתיקון ריקות |

טפטים המיוצרים מחומרים מסורתיים, צריכים להיכלך בפריימר מסוג איטום לפני הצביעה. אחרת, האזורים הפגומים עלולים להופיע דרך עבודת הצבע המוגמרת כנקודות מעורפלות. אבל אם אתה משתמש בחומר טלאי עם ערבוב עצמי, אתה יכול להימנע מצעד נוסף זה.

בכדי להגיע לרמת גימור מושלמת, חשוב מאוד לבחור בחומר איטום טוב, כזה שיחסום את כל החורים בקיר ולאורך זמן, שזה גם דבר חשוב מאוד בזמן שקונים חומרי איטום לקיר סדוק. בדקו היטב כדי שלא תצאו בהרגשה של הפסד. מגוון המלצות והצעות ניתן למצוא בקישור הבא:
https://www.bimromav-bagova.co.il

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תפאורה לכנסים שתעשה את כל ההבדל
בכמה כנסים ביקרתם לאורך החיים שלכם? אנחנו מניחים שלא מעט. אנחנו גם מניחים, ככה בלי שאף אחד יקשיב, שאתם...
קרא עוד »
ינו 30, 2022
בדיקת מתקנים מתנפחים לבטיחות הקטנטנים
בחרתם לקנות לגינה שלכם מתקנים מתנפחים? חשוב מאוד שתבדקו את הבטיחות שלהם בעזרתם של מומחים. הרי אנו...
קרא עוד »
יונ 19, 2017
אולפן מסך ירוק
אולפן מסך ירוק יכול לסייע להפקה של לא מעט תכני וידאו שונים, החל מסרטי תדמית וסרטונים שיווקיים ועד...
קרא עוד »
מאי 21, 2020