משקפי מולטיפוקל – לא סתם זה יותר יקר

מולטיפוקל

לא כל בני האדם הם כאלה שלהם הראייה היא ללא כל בעיה, ולמען האמת, כמות האנשים שלהם יש בעיית ראייה כזו או אחרת היא די רחבה ופשוט חלק לא קטן מאלה ניגשים אל מרפאה שיכולה להציע עבורם ניתוח לייזר לתיקון אותה הבעיה. אולם, יש אנשים שלא מעוניינים לקחת סיכון בניתוח או שפשוט הם לא יכולים לעשות את הצעד הזה מבחינה בריאותית. בין כל מרכיבי המשקפיים יש אנשים שבחרו בעדשות מסוג שעדיין נחשב בתור חדשני ומביא את הדרך הכי יעילה להסדיר את בעיית הראייה עם אותם המשקפיים, ורק עם עדשה שונה. 

השילוב ששווה יותר

מה זה מולטיפוקל ?מולטיפוקל הם משקפיים שלהם יש עדשות שלהן יש מספר של מוקדי ראייה. דבר זה אומר כי בעדשה אחת, או שתיים ליתר דיוק יש את הפתרון המושלם עבור אנשים שצריכים משקפיים שיכילו גם פתרון עבור רוחק ראייה, קוצר ראייה וגם עבור איזור הביניים. 

מה שקרה עבור אנשים שלהם היה שילוב של בעיות ראייה הוא שאנשים אלו ניגשו אל חנות האופטיקה ושם ביצעו רכישה של כמה סוגים של משקפי ראייה ואותם הם היו מחליפים לפי הצורך באותה השעה. דבר זה מאוד לא נוח והביא עם הזמן לחיפוש אחר אפשרות יותר טובה, וצורך זה "הוליד" את המולטיפוקל. 

העלות של המשקפיים הללו נובעת מהייצור לפי דרישה, עם התאמה פרטנית לכל אחד, וכן בשל העובדה כי מדובר בטכנולוגיה שעדיין נחשבת בתור מתקדמת וחדשה. ובכל נשכח כי הכל ביחס אל העדשה הישנה… 

מי צריך מולטיפוקל

מי בכלל זקוק אל משקפיים מסוג מולטיפוקל? כל מי שמאס בהרכבה של משקפיים עבור קריאה בעיתון ומשקפיים עבור ראייה למרחוק. זה מאוד לא נוח להסתובב עם כמה זוגות של משקפיי ראייה, כאשר תמיד לא זוכרים היכן מניחים אחד מאלה, ולבסוף מגלים שהם נמצאים על הראש או על החולצה.

כל אדם שמעוניין לאחד את הצורך הזה לזוג משקפיים יחיד ומיוחד יכול לגשת אל האופטומטריסט אשר מבצע את כל הבדיקות הנדרשות ומזמין את העדשות המיוחדות הללו עם כל ההסברים הנדרשים לשם הסתגלות מהירה. למידע נוסף הקליקו כאן!

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארבעה יתרונות בבחירת חנות אופניים מומלצת
כשמדובר בבחירת חנות אופניים, רוב הצרכנים נוטים לעבר המובן מאליו - מגוון מלאי, נקודות מחיר ושירות...
קרא עוד »
ספט 09, 2023
עשרת המשחקים לבנים של העונה
לא מעט הורים מחפשים אחר הצעצועים או המשחקים השווים והנחשבים ביותר של העונה. לצורך כך בדיוק, הוקמה...
קרא עוד »
ספט 20, 2018
ניירות מיוחדים – אחלה פעילות עם הילדים
אם אתם מחפשים אחר פעילות כיפית לילדים שכוללת יצירה וביטוי עצמי, כדאי שתבחרו ניירות מיוחדים/ מדבקות...
קרא עוד »
מאי 08, 2020