באילו מקומות בעולם שיער גוף נחשב יפה

שיער גוף נחשב יפה

שיער גוף הפך לדבר שיש להסיר מן הגוף ויפה שעה אחת קודם, בעת שרבים בוחרים להסיר שיער באמצעות לייזר, באמצעות גילוח, בשימוש בשעוות ועוד. אבל באילו מקומות בעולם שיער הגוף נחשב למושך או אפילו גברי וכוחני? הנה הרשימה: 

ישראל

כן, בישראל הקטנה שלנו ישנם אנשים שטוענים כי שיער גוף מעיד על אותנטיות אצל נשים ועל גבריות בקרב גברים. זה נכון, הצורך בטיפוח גברי והסרת שיער בלייזר לגברים ראו כאן – חזק מאד בישראל, אבל עדיין ישנם אנשים שמעדיפים שיער אצל נשים (בעיקר שמדובר בפלומה עדינה) בעוד שיערות החזה מעידות על גבריות אצל גברים. 

מלבד זאת, עם שחרור האישה ופרויקטים שנוגעים לנשיות לפמיניזם והצגת המראה החיצוני באופן טבעי – שיער בבית השחי, על הרגליים ועל הידיים, נחשב כזה שמשחרר נשים מהשעבוד של הסרת השיער. 

איטליה

אומרים כי גברים איטלקיים הם מבין היפים, הנחשקים והגבריים ביותר. גבר איטלקי לא צריך יותר מידי טיפוח, זאת משום שהוא יודע להתלבש נכון, לסרק את שיערו בצורה נכונה ולהקסים נשים עם המבטא הסקסי שלו. מלבד זאת, גבריות בקרב האיטלקים נמדדת בשיער הגוף, כמו בהצגת שיער חזר עשיר וידיים גבריות ושעירות. 

שבטים אפריקאים

בקרב מספר שבטים אפריקניים, נמדדים גברים ונשים על פי מידת השיער שיש על גופם. באפריקה כידוע, ישנו מאבק הישרדות עיקש של התושבים בשל תנאי מחייה ירודים במיוחד. לכן לא עוסקים התושבים בשיטת להסרת שיער. עם זאת, אספקת הגנה, מחסה והרתעת אויבים: יכולה להיות קלה יותר במידה והמראה של התושבים הגברים יהיה שעיר ויעיד על חוזק נפשי וגופני. 

אירופה

במדינות אירופאיות שנחשבות כאלה בהן האנשים המטופחים ביותר בעולם, דווקא שיער שיבה נחשב כסמל לאצילות בעוד שבקרב גברים: שיער אפור שנמצא על הראש הידיים ואפילו על הרגליים! יראה כמו של אדם סמכותי ואצילי. בעבר, נהגו נשים צרפתיות לא לגלח רגליים או שיער בית השחי, בשל הנשיות הרבה ששפעה מנשים אלה שלא היו זקוקות למניירות ולטיפוח כדי לפתות גבר או להראות מעולה. ובכול זאת, הסרת שיער היא טרנד שצובר תאוצה ומאפשר ליותר נשים וגברים ברחי העולם – להרגיש סקסיים ונחשקים. 

בדקו טיפול חדשני שעשוי לעניין אתכם https://www.americanlaser.co.il/branches/tel-aviv

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוכנויות נסיעה לדתיים, מה מיוחד בהן?
עם רפורמת השמיים הפתוחים, אנו רואים בתופעה מדהימה של הזרם הקפיטליסטי השולט בכלכלה בארץ. השוק החופשי...
קרא עוד »
יול 25, 2019
שירותים כימיים להשכרה
בכדי לקיים חיים נוחים גם בסביבה טבעית עלינו להביא לוודא שאנו דואגים לספק לעצמנו את היכולת לעשות את...
קרא עוד »
ספט 08, 2016
למה רכישת פרופיל אלומיניום דורשת מחשבה?
אם זו הפעם הראשונה שבה אתם מתמודדים עם משימה כמו שיפוץ הבית או אפילו בניית הבית שלכם מהיסוד, ברור מדוע...
קרא עוד »
פבר 24, 2021