5 צעצועים ילדים של מליסה ודאג שכדאי לכם לבדוק

צעצועים מליסה ודאג

אין שום ספק כי צעצועי ילדים של מליסה ודאג כבשו כבר את כל הרשתות החברתיות. מדובר על מותג צעצועי עץ מושקע ומיוחד, אשר נוסד על ידי שני בני זוג שהחליטו לשדרג את איכות החיים של הילדים שלהם. מליסה ודאג מייצרים ומשווקים את צעצועי העץ המיוחדים שלהם, אשר מיוצרים תוך כדי הקפדה עצומה על כל הפרטים הקטנים. צעצועים אלו מיוצרים באהבה גדולה, דבר שניתן לחוש מיד כשאוחזים את הצעצוע ביד בחנות הצעצועים. מדובר על צעצועים ייחודיים העשויים מעץ, כך שמראש מדובר על צעצוע טבעי שאינו מכיל כמויות עצומות של חומרים כימיים. צעצועים אלו מסייעים לילדים לפתח את הדמיון שלהם, הם גורמים לילדים להמציא משחקים ולקחת חלק אקטיבי יותר בתהליך המשחק. הורים רבים בוחרים בצעצועים אלו, כדי לסייע בהתפתחות של הילד שלהם, היות ובסופו של דבר, זוהי המטרה החשובה ביותר.

5 צעצועי ילדים של מליסה ודאג שאסור לוותר עליהם

ניתן למצוא היום בחנויות לא מעט דגמים שונים של צעצועי עץ, אך אין שום ספק כי הצעצועים השייכים למותג מליסה ודאג נחשבים לאיכותיים והמושקעים ביותר. לפניכם מספר דוגמאות לצעצועים המומלצים ביותר השייכים למותג:

  1. דוכן גלידה מעץ – מדובר על צעצוע מושקע במיוחד שמיועד לילדים מעל גיל 3. הצעצוע כולל 28 חלקים שונים, העשויים מעץ טבעי. הצעצוע מורכב מדלפק עץ שעליו ניתן להציג את כדורי הגלידה, אשר מגיעים בצבעים וטעמים שונים. בנוסף, הצעצוע כולל מספר גביעים, כף לגלידה ועוד.
  2. פאזל עץ כלי נגינה מנגנים – מדובר על פאזל שעשוי מעץ איכותי, הוא מאפשר לילד ללמוד בצורה חווייתית על כלי הנגינה השונים, על הצלילים שהם מפיקים ועל השמות שלהם. ברגע שהילד מכניס את החלק הנכון לתוך הפאזל, מושמע הצליל של כלי הנגינה שאותו הוא הרכיב.
  3. פאזל צליל מעץ מנגינות חווה – מדובר על פאזל בסגנון של הפאזל הקודם, שתפקידו ללמד את הילד לגבי חיות המשק והקולות שהם משמיעים.
  4. נול אריגה מעץ – לעודד את המוטוריקה העדינה של הילד.
  5. סט מתוקים קפואים – לעודד את הדמיון ולעורר את היצירתיות.

 

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עצי בונסאי – מה היתרונות שלהם?
מתלבטים האם לקנות עץ בונסאי ולמקמו בחלל שלכם במטרה להעשיר אותו ולהפוך את הסביבה שלכם ליותר מיוחדת? אם...
קרא עוד »
מרץ 08, 2022
טבעות אירוסין
היש דבר מרגש יותר מאשר הצעת נישואין? הרגע הזה ששני בני הזוג מחליטים לקשור את גורלותיהם זה בזה הוא אחד...
קרא עוד »
פבר 22, 2018
השכרת אוהלים
באמת שלא חסרות סיבות מדוע אנשים רוצים לשכור אוהלים. אם לחגיגת יער לילית או לערב רומנטי אבל בעיקר, כדי...
קרא עוד »
מרץ 19, 2021