תוסף נגישות אתרים מוביל מבית אקססיבילי

מן הרגע בו נכנס התקן של הנגישות אשר למעשה מחייב בעלי אתרים להנגיש את אתרי האינטרנט אשר נמצאים בבעלותם, ישנה החובה לעשות זאת אחרת אדם אשר הועברה תלונה לגבי אי נגישות האתר שלו לפי תקן זה יכול להיות חשוף לקנס של חמישים אלף שקלים בתביעת פיצויים שתוגש נגדו.

לא רוצים להיות חשופים אל קנסות ותביעות שכאלה? כדאי מאוד לברר מבעוד מועד מה בדיוק האתר מכיל מבחינת נגישות והאם כל זה עומד בצורה נאותה בדרישות של תקן 5568 לפי כל דרישות הנגישות הקבועות בחוק הישראלי. לא יודעים איך לבצע זאת? לא צריכים לדעת יותר מידי כשאר כמו דברים רבים אחרים בחיים, מעבירים זאת לידי המקצוענים בתחומם.

כולם עובדים עם וורדפרס

נכון להיום אתרים רבים עובדים עם מערכות לניהול תוכן מוכרות ופופולאריות כאשר אחת השימושיות והאהובות מכולן היא וורדפרס שאליה יכולים לצוות את כל השינויים הנדרשים עם קוד פתוח, ורק צריכים להבין קצת כדי לעשות עבור האתר הרבה מאוד.

גם בתחום של הנגישות ישנם תוספים רבים אשר נמצאים בעלות או בחינם, כאשר חברת אקססיבלי מאפשרת את ההורדה של תוסף שמאפשר הפיכת האתר לנגיש בצורה טובה לגמרי בחינם, תוכלו למצוא עוד מידע על כך גם באתר של ג'טפרס. כמו הרבה מאוד תוספים יעילים אחרים בעלי אתרים פועלים בצורה הכי מהירה ויעילה כדי ליצור את האתר שלהם להכי נוח שיכול להיות עבור כלל הגולשים, ונכון להיום רשימת התוספים צריכה לכלול גם את התוסף הזה שאיתו חשים הרבה יותר רגועים בכל הנוגע לעניין החשוב של הנגישות.

למידע נוסף הכנסו לאתר http://jetpress.co.il/

מנגישים בעזרת תוסף חינם

מה זה אומר להנגיש בסיוע של תוסף חינם הלכה למעשה? זה אומר כי במיקום הזה שבו נמצאים כל יתר התוספים שחברות רבות מציעה לאנשים אשר מבצעים שימוש במערכת וורדפרס, יכולים ביתר קלות למצוא גם את התוסף של אקססיבילי עבור נגישות האתר. ההורדה היא פשוטה כמו כל יתר התוספים אשר נמצאים להם שם, ומה שנותר הוא רק לוודא כי כל מה שצריכים אכן מספק את דרישות התקן, ואם לא, אז לבצע מהלכים נוספים על מנת שכל הגולשים יוכלו להפיק את המירב מן האתר הזה.

המידע המקצועי מובא על ידי דניאל זריהן.

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קפה תמרה – מקום ששווה להכיר בירושלים
מעוניינים לחגוג באווירה ביתית? רוצים לערוך אירוע חברה, אירוע משפחתי או אירוע של חברים באווירה...
קרא עוד »
פבר 15, 2016
בחינת היתרונות הנסתרים של עבודה עם תוכנת פריוריטי
תוכנת פריוריטי הוכרה זה מכבר ככלי בעל ערך לעסקים שמטרתם לייעל את פעילותם ולהגביר את הפרודוקטיביות....
קרא עוד »
מרץ 30, 2024
איך משיגים סים לאירופה
אתם חושבים לנסוע לאירופה אחרי שנים שלא עשיתם את זה? רוצים לטייל ולעבור בין כמה מדינות שונות? אם כך,...
קרא עוד »
מרץ 14, 2022