רהיטים לחדרי ילדים

לעיצוב חדרי ילדים יש סגנון מיוחד. לעיצוב רהיטים לחדרי ילדים יש משמעות הן מבחינה עיצובית, והן מבחינה פונקציונאלית. כאשר מעצבים חדר ילדים, מעצבים למעשה ממלכה קטנה, משום שחדר הילדים הוא הממלכה האישית שלהם. עיצוב נכון של ריהוט חדר ילדים, נותן לרהיטים גודל קטן. יש לזכור את הגובה  הקטן של הילדים, ולתכנן את הריהוט בצורה שיהיה לילדים נוח להשתמש בו.

לעצב עולם קטן

חדר ילדים מעוצב, הוא חדר בו ניכר על הרהיטים שהושקע בהם עיצוב אישי, אך הרהיטים יהיו קטנים. כאשר מחפשים רהיטים לחדרי ילדים, מומלץ לחפש רהיטים קטנים. מומלץ לרכוש שולחן וכיסאות קטנים עבור הילדים. גם גודל המיטה מומלץ שיהיה קטן. ישנו פטנט חדש יחסית הנקרא: מיטת מעבר מתארכת. זוהי מיטת מעבר קטנה, עם יכולת להתארך עד אורך של מיטת נוער. מיטת ילדים קטנה אינה תופסת מקום רב, ומפנה חלל בחדר.

גם לעיצוב הארון ומכתבה יש משמעות. מומלץ ששולחן הכתיבה במכתבה לא יהיה גדול מדי. כאשר מתכננים ארון ילדים, או ארון כוורות, חשוב לשמור על יכולת נגישות של הילד לארון.

משמעות בחירת הצבעים עבור רהיטים לחדרי ילדים

יש כמה כללים בסיסיים בבחירת צבע של רהיטים לחדרי הילדים. הכלל הראשון והבסיסי הוא, שרהיטים של חדרי בנות, יהיו בגווני ורוד וסגול, ורהיטים לחדרי בנים יהיו בגווני כחול וירוק. ההבדל בין החדרים השונים, הוא במשחקי הצבעים של החדרים השונים. לכל צבע, יש גוונים שונים. בחדרי הבנים ניתן לשחק בבחירה של גווני כחול וירוק והשילוב עם לבן, ובחדר בנות, ניתן לשלב בבחירה השונה בין גווני ורוד וסגול, והשילוב עם לבן. כשם שיש גוונים שונים לצבעים, כך יש חדרי ילדים שונים זה מזה. לעיתים ההבדל הוא בגוונים השונים של הצבעים. הרבה חדרי ילדים יכולים להתבסס על אותם צבעי בסיס, אך ייראו שונים לגמרי, בגלל שימוש בגוונים שונים של אותם צבעי בסיס.

חשוב מאוד לבחור צבעים המתמזגים אחד עם השני, ולא צבעים מנוגדים. כאשר בוחרים רהיטים לחדרי ילדים, צריך שצבעי הרהיטים ישלימו אחד את השני. בדרך כלל השולחן והכיסאות הם בעלי גוון אחיד, והמיטה והמכתבה הם בגוונים מתחלפים.

אירועים טכנולוגיה כללי נופש ופנאי קניות וצרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי הייטק ללא ניסיון – אולי יתאים לך להיות בודקת תוכנה
בדיקת תוכנה היא מקצוע שדורש ניסיון רב. אבל בעזרת הטכנולוגיה העדכנית ביותר, אפשר להתחיל את הקריירה ללא...
קרא עוד »
מרץ 29, 2023
טיול לפורטוגל עם ילדים
אחד היעדים המעניינים והמיוחדים, הוא דווקא יעד שהפך לפופולארי רק בשנים האחרונות: פורטוגל. לצד מבנים...
קרא עוד »
מאי 02, 2019
גלורי חנות בגדי ילדים חרדים
בגדי ילדים יהודים חרדים הם שוק נישה שאינו נגיש בקלות לקהל הרחב. הדרך היחידה של אנשים לקנות את הבגדים...
קרא עוד »
יול 30, 2022